Stafi

BesartHyseni.jpg
Besart Hyseni
Trajner
Kursi: ECDL , SPSS Email: bhyseni@infinitcenter.com Besart Hyseni është profesor i Teknologjisë Informative me një eksperiencë prej 8 vitesh në arsimin fillor dhe të mesëm, në sektorin publik dhe atë privat. Shkollën fillore e kreu në shkollën ‘’Meto Bajraktari’’ në Prishtinë, ndërsa shkollën e mesme në ‘’28 Nëntori’’ në Prishtinë, drejtimi i Arkitekturës. Studimet bachelor i filloi [...]
Niman-Dreshaj1.jpg
Niman Dreshaj
Profesor

Kursi: Gjuhë Angleze
E-mail: niman@infinitcenter.com

Egzona-Leka1.jpg
Egzona Leka
Profesoreshë

Kursi: Gjuhë Angleze
E-mail: egzona@infinitcenter.com

Rrahime-Gashi-Topalli1.jpg
Rrahime Gashi Topalli
Profesoreshë

Kursi: Gjuhë Angleze
E-mail: rrahime@infinitcenter.com

Jahja-Hondozi1.jpg
Jahja Hondozi
Profesor

Kursi: Gjuhë Arabe
E-mail: jahja@infinitcenter.com

Shkelzen-Shabani1.jpg
Shkelzen Shabani
Trajner

Kursi: Autocad
E-mail: shkelzen@infinitcenter.com

Astrit-Ibrahimi2.jpg
Astrit Ibrahimi
Trajner

Kursi: 3DS MAX
E-mail: astrit@infinitcenter.com

Vedat-Zeka11.jpg
Vedat Zeka
Trajner

Kursi: Adobe Premiere
E-mail: vedat@infinitcenter.com

Ahmet-Aliu1.jpg
Ahmet Aliu
Trajner

Kursi: Archicad
E-mail: ahmet@infinitcenter.com

Phone: 045 88 11 00 / 049 88 11 01
Fax: 038 243 935 / 6
10000 Prishtinë Kosovë
Abdyl Frasheri nr.24

Close